Invest in American Houses bir gayrimenkul danışmanlığı şirketidir.

Anahtar teslim hizmetlerimizle hedefimiz; güvenli ve kazançlı bir yatırım yapmanızı sağlamaktır.

Kira Garantili Gayrimenkul Danışmanlığı

Portföylerimiz arasında bulunan emlak seçeneklerimiz, uzun dönemli kapsamlı bir analiz ve performans değerlendirmesi sonrası yatırımcılarımıza sunulur. Fiyatları 50,000 $’dan başlayan, yüksek yatırım getirisi sağlayan gayrimenkulleri ile amacımız; kira garantili evlerin kolay alım satımını gerçekleştirmek.

Gayrimenkul Satın Alımı ve Tapu İşlemleri Takibi

Amerika’da ev almak kolay olsa da gayrimenkul alma prosedürleri ve yasaları her eyalete göre farklılıklar göstermektedir. Satın alma aşamasından tapu teslimine kadar size her süreçte destek vermekteyiz. Bu sayede Amerika’daki gayrimenkul pazarını hiç bilmeyen bir Türk vatandaşı tereddüt etmeden yatırımlarını gerçekleştirebilir.


Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkulünüzün kiraya verilmesi, kiracının kredi notu sorgulanması, kira gelirlerinin sizin adınıza toplanması ve hesabınıza yatırılması, vergi ve sigorta gibi tüm gider ödeme işlemlerinin takibi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Üstelik sizinle iş ortaklığımız, satış sonrası da devam etmektedir. Satın almış olduğunuz yatırımınızı sonradan satmak isterseniz, satış konusunda da destek oluruz.

Konut Bakım Hizmetleri

Evin bakım ihtiyacı ve onarım hizmetleri profesyonellerce sağlanır. Tüm eyaletlerde kendi ekiplerimizle bakım servisi vermekteyiz. Bu sayede evinize yapılacak hiçbir tadilatta yüksek aracı ücreti ödemezsiniz.


Vatandaşlık Hizmetleri

Amerika’da oturma izni ve Amerikan vatandaşı olmak istemeniz durumunda, sizi tecrübeli profesyonel ekiplere yönlendirebiliriz.